» معرفی شرکت

معرفی شرکت

شرکت تعاونی خدمات رایانه ای آریا پسند گلستان از سال 1381 با مجوز از سازمان فنی و حرفه ای کشور و با ارائه بهترین آموزش ها جایگاه خود را در سازمان ها و ارگان های دولتی باز نمود.

آریا پسند گلستان دارای مجوز های مختلفی از جمله مجوز از سازمان فنی و حرفه ای کشور، مجوز از سازمان مدیریت و برنامه ریزی ، مجوز از سازمان آموزش و پرورش (وزارت آموزش و پرورش)، مجوز از انستیتو ایزیران با عنوان گروهی متمایز و پیشرو در زمینه توسعه اولیه و مستمر دانش کارشناسان ، مدرسان و اساتید و مدیران نوآور در سطح استان گلستان می باشد.

چشم انداز ما تبدیل شدن به یک مرکز علمی تراز اول با خصوصیات ذیل می باشد.

چشم انداز

این مرکز به عنوان گروهی متمایز و پیشرو در زمینه توسعه اولیه و مستمر دانش کارشناسان، مربیان، اساتید و مدیران نوآور در سطح استان گلستان می باشد.چشم انداز ما تبدیل شدن به یک مرکز علمی تراز اول با خصوصیات زیر می باشد :

تربیت نیروهایی منطبق با نیاز بازار

تربیت نیروهایی با داشتن مهارت فنی و حرفه ای و کاری با کیفیت بالا

مطرح شدن برند این مرکز به عنوان یک برند  معتبر آموزشی در کشور

مطرح شدن به عنوان یک منبع معتبر معرفی نیروی انسانی دربازار کار

مطرح شدن به عنوان یکی از معتبر ترین مراکز نشر منابع آموزشی روز آمد

مطرح شدن به عنوان یک مرکز معتبر اجرای پروژه های تحقیقاتی دولت و بخش های خصوصی

مطرح شدن به عنوان یک مرکز فعال و مطرح شدن به عنوان یک مرکز معتبر مشاوره و طراحی و اجرای برنامه های آموزشی تربیت نیروهای متخصص با اهداف خاص سازمان سفارش شده

آموزش کارجویان شهری و روستایی

آموزش شاغلین

آموزش فارغ التحصیلان (مهارت های پیشرفته):این واحد اقدام به آموزش سه گروه هدف(دانشجویان-دانش آموختگان و شاغلین) در 5 گروه آموزشی(کارآفرینی، آمادگی شغلی، نرم افزارهای تخصصی، مهارت های پیشرفته فنی و مهارت های پپیشرفته ) غیر فنی در مراکز دولتی ثابت، جوار دانشگاهی، واحدهای صنفی و بنگاه های اقتصادی می نماید که با توجه به استقبال جوانان ،این واحد در نظر دارد آموزش های الکترونیکی(از طریق وب) را دستور کار قرار داده که به عنوان مراکز آموزشی مجازی گامی بلند در جهت رفع نیاز های آموزشی برداشته است.   

راهکار های عملیاتی نمودن برنامه های شرکت آریا پسند گلستان

مقدمه :

آموزش های فنی و حرفه ای  انجام فعالیت هایی است که می تواند فرد را برای احراز شغل ،حرفه و کسب و کار آماده نماید یا کارایی و توانایی وی را در انجام آن افزایش دهد.

در شرایط کنونی نرخ بیکاری ،رشد آموزش های کلاسیک ،عدم بهره گیری از نتایج و یافته های پژوهشی  ارتباط اندک بین آموزش و تولید از جمله مباحثی است که می بایست طی برنامه ریزی کلان برای آن چاره اندیشی گردد.در این راستا یکی از راهکارهای پیش رو،توجه دولت به توسعه آموزش های فنی و حرفه ای است که جهت شتابدهی به فرآیند تولید امری حیاتی می باشد.

باتوجه با اینکه یکی از دلایل بیکاری در استان فقدان مهارت های مورد نیاز بازار کار از سوی جویندگان کار است ،شرکت آریا پسند گلستان با ارائه آموزش های مورد نیاز می تواند نقش بسزایی در کاهش میزان بیکاری ایفا نماید. 

شرکت آریا پسند گلستان وابسته به وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی درسال 1381 تاسیس گردیده و متولی آموزش های کوتاه مدت و بلند مدت که در دو بخش دولتی و غیردولتی به اجرای دوره های آموزشی می باشد.

ماموریت این شرکت:

آموزش رکن اصلی فعالیت این شرکت است که فرآیند فراگیری آموزش های مهارتی برای کلیه کارجوبیان و ارتای مهارت شاغلین ،ماموریت و رسالت این شرکت در قالب آموزش دوره های مختلف،نسبت به تامین نیروی کار ماهر و نیمه ماهر مورد نیاز بخش های مختلف علوم کامپیوتر و امور مالی و بازرگانی ،خدمات –آموزش و ارتقاء فرهنگ مهارت جامعه اقدام می کند.

طراح، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت

...

...

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
Golestanp.ir
sefaresh.net